SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

Neden üye olmalıyım, üye olmak ücretsiz mi?

Expermio’da bireysel üye olmak tamamen ücretsizdir! Üyelik türleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yalnızca kurumsal üyeler aylık üyelik ücreti öder. Kurumsal üyelik hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Önceden cevaplanmış soruları incelemek ya da makale okumak için üye olman şart değil. Ancak cevap aramak istediğin bir soru var ise ya da uzman olarak cevaplamak istediğin bir soru ya da yayınlamak istediğin bir makale olduğunda üye olman gerekir. Çünkü yalnızca kayıtlı üyeler bu bilgilere erişebilir ve yeni bilgi girişi yapabilir.

Hem normal üyeler hem uzmanlar hem de kurumsal üyeler, sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde üye olabilir ve Expermio’ya katılabilirler!

Hemen üye ol!

Üyelik ve hizmetlerle ilgili sorularınız için Expermio ekibine e-posta gönderebilirsiniz.

Expemio’da kaç farklı üyelik türü vardır, özellikleri nelerdir?Expermio’da üç farklı üyelik türü vardır.

Standart Üye: Uzmanlara soru sorabilir, uzmanları takip edebilir, uzmanların paylaştığı makale ve cevapları görüntüleyebilir; bu paylaşımları değerlendirebilir, yorumlayabilir, expermio sayfasında ve diğer sosyal medya hesaplarında paylaşabilir.

Uzman Üye: Expermio olarak temel kriterimiz uzman olmak istediğiniz konunun profesyoneli olmanızdır. Uzman olduğunuz alan ile ilgili almış olduğunuz eğitimi veya uzmanlıkla ilgili mevcut görevinizi sürdürdüğünüzü gösteren bilgileri tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Daha sonra mevcut üyeliğiniz “Uzman Üye” olarak güncellenecektir. Uzman üye olmak için bize ulaşın.

Kurumsal Üye: Güncelleniyor...