Kemal Çavuş NORMAL

-

İletişim

Web Sitesi :
Telefon :

Kariyer

Eğitimlerim

Üye Hakkında

Sorduğu Sorular (10)

Ücretsiz Reklamcılık Mümkün Mü?

Para harcamadan reklam yapmak mümkün müdür ve en verimli yolları nelerdir?

Etiketler : ücretsiz reklam pazarlama
Çözülmedi
İzleme 172

  • Merhaba Sayın Kemal Çavuş, Reklam tanım gereği bir kişinin, işletmenin ya da organizasyonun para karşılığı tanıtımının yapılması anlamına gelir. Bu kapsamda sorunuzu "Ücretsiz pazarlama faaliyetlerini nasıl yapabiliriz?" diye düzeltmek isterim. Öncelikle her şeyin bir maliyeti olduğunu söylemeliyim. Para vermemeniz ücretsiz ya da bedava olduğu anlamına gelmiyor. Mevcut zamanınızdan feragat edip kendi emek ve zamanınızı tanıtım ve pazarlama çalışmalarına harcıyorsunuz. Bu süreçte ana faaliyetinizden elde edeceğiniz gelirler sizin maliyetini oluşturuyor. Pazarlama bir işletmenin üretim öncesi planlamasından başlayıp müşterinin kullanım sonrası hizmetlerine kadar olan süreci kapsar. Dijital pazarlama bu konuda size çeşitli araçlar sunar. Dijital pazarlama ile e-posta pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, influencer pazarlaması, içerik pazarlaması, mobil pazarlama, arama motoru optimizasyonu gibi çeşitli alt alanları var. İçerik pazarlamasını kendiniz yapabilirsiniz. İçerik yazı, resim, fotoğraf, infografik, video, ses gibi çeşitli enstrümanlardan oluşur. Bunları kendi sektörünüze uygun sosyal medya platformlarında, web sitenizde ya da e-posta listenizde paylaşabilirsiniz. Dijital pazarlamanın bel kemiği içerik üretimidir. İçeriğini kendiniz üretebilirsiniz. Dijital pazarlama araçlarının dinamiklerini, yapılış şekillerini öğrenerek bu içerikleri kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Potansiyel müşterileriniz sizle iletişime geçer. Doğru iletişimi sağlarsanız satış yapmanız mümkün. Dijital Pazarlama alanında iki tane video anlatımım var. Dilerseniz bunları izleyerek söylediklerimi daha iyi anlayabilirsiniz. 1.YouTube İçeriği "Dijital Pazarlamada Etkin 13 Aşama" Linki: https://youtu.be/mp-gKXyHRoE 2.YouTube İçeriği "SEO Uyumlu Özgün Makale Araçları" Linki: https://youtu.be/xanDq3wZdtE Ücretsiz olarak Blogger, wordpress gibi platformlardan blog sitesi açar ve düzenlerseniz internet siteniz üzerindende müşterilerinize ücretsiz ulaşabilirsiniz. Bu konuda internet sitenize yükleyeceğiniz yazı içeriklerinin yazımı ile ilgili içerik hakkında 2. videoyu izleyebilirsiniz. Saygılarımla, Okan Kaya

Meal Timing Kas Gelişiminde Ne Kadar Etkili?

Tüketilen besinlerin zamanlamasını optimize ettiğimizde (meal timing), glikojen depolarımızı ve diğer etkenleri göz önünde bulundurarak kas gelişimini olumlu etkilediğini söyleyebiliriz. Peki bu nasıl olur?

Çözülmedi
İzleme 171

  • Kemal bey merhaba, sorunuzu daha açık sorarsanız cevaplamak isterim. Kas gelisimini gerçekleştiren mekanizmaları mı soruyorsunuz yoksa kas gelişimi için beslenme zamanlamasının nasıl olması gerektiğini mi ?

Online Eğitim Yaşamımızın Bir Parçası Olacak Mı?

Herhangi bir pratiğin yapılmadığı sözel ve teorik derslerde, online eğitim süresince öğrencilerin daha verimli eğitim aldığı gözlemlendi. Peki bu, eğitimde yeni bir devrimi beraberinde getirip hayatımızda bir yer edinecek mi,?

Çözüldü
İzleme 171

  • Teknolojinin toplumsal yaşam üzerindeki kaçınılmaz etkileri "Online Eğitim"i yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline getirecektir. Bu kaçınılmaz gerçeğe alışmalı, hazırlanmalı ve kabullenmeliyiz. Bugün bildiğimiz klasik okul ve öğretmen kurgusu da kaçınılmaz olarak değişmek zorundadır.

Havacılık Sektörü Ne Zaman Normale Dönecek?

Pandeminin etkisiyle her geçen gün büyüyen bir sektör olan havacılık, epey kan kaybetti. Eski hacmine ve eski büyüme oranlarını yakalaması, yaşanan normalleşmelerle birlikte kaç yılı alır? 

Çözülmedi
İzleme 152

  • Kemal Bey Merhaba, Havacılık sektörü zorlu bir 2020 yılı geçirdi. Havacılık analizi ve veri şirketlerinin raporlarına göre, havayolu şirketleri 2019’da %49 daha az uçuş gerçekleştirdi ve yolcu trafiği bu yıl %67 azaldı. 2020’de yalnızca 16,8 milyon uçuş gerçekleşti ve bu 1999’dan bu yana en düşük rakam oldu. Raporlar küresel salgının, yıllarca süren güçlü hava taşımacılığının büyümesini ani bir durma noktasına getirdiğini gözler önüne seriyor. COVID-19’un getirdiği değişikliklerin izi uzun vadede de kalıcı olacaktır. Gelecekteki uçuşlarımızın salgının seyrine göre çok farklı olabileceğini düşünüyorum. Havayolu şirketleri, yolcu sayısının düşük olması ve uluslararası hatlardaki belirsizlik nedeniyle hala filolarını verimli bir şekilde kullanamıyor. IATA’nın yapmış olduğu son tahminlere göre, havacılık sektörünün pandemi öncesi seviyeye dönmesi en az 3 yıl alabilir. Sağlık günler.

Müzik Piyasasının Geleceği

Müzik endüstrisinin gidişatı düşünüldüğünde önümüzdeki birkaç yıl içinde hangi türlerin trend olacağını ön görüyorsunuz? Örneğin trap müzik bir anda piyasayı salladı ve popülerliğini yavaş yavaş yitirmekte.

Etiketler : müzik gelecek
Çözülmedi
İzleme 215

  • bu konuyla ılgılı cok bırsey soyleyemem suan herkes herseyı dınlıyor cok acayıp bı halde muzık herkes bıseyler yapıyor soz yazarları bestecıler aranjorler umarım eskı halıne gerı gelır en kısa zamanda

İletişim

Web Sitesi :

Telefon :

Kariyer

Eğitimlerim

Üye Hakkında